🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Malaysian Hair 4 Bundles With 13x4 HD Lace Frontal Loose Deep Wave Ear To Ear Frontal
| PRODUCT NAME | Malaysian Hair 4 Bundles With 13x4 HD Lace Frontal Loose Deep Wave Ear To Ear Frontal |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Loose Deep Wave Hair |
| HAIR LENGTH | Bundles 12-28inch; Closure 8-20 Inch, Can Choose Any Mixed Length |
| HAIR WEIGHT | 100g/Bundle,30-45g/Frontal |
| ITEMS/PACKAGE | 4pcs Bundles & 1pc Closure |
| HAIR TYPE | Malaysian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair, No Tangle, No Shedding |
| DYED/RESTYLED | Yes |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm, Except For Weekends&Holidays |
| DELIVERY TIME | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels, Tags, Closure, Wig, Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 30 Days No Reason Return&?Exchange,?with?Hair?not?be?Used |
Select Length/inch
Select Part Design
From $98.63
Original: $281.80
-65%Malaysian Hair 4 Bundles With 13x4 HD Lace Frontal Loose Deep Wave Ear To Ear Frontal—
$281.80
$98.63







Description
| PRODUCT NAME | Malaysian Hair 4 Bundles With 13x4 HD Lace Frontal Loose Deep Wave Ear To Ear Frontal |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Loose Deep Wave Hair |
| HAIR LENGTH | Bundles 12-28inch; Closure 8-20 Inch, Can Choose Any Mixed Length |
| HAIR WEIGHT | 100g/Bundle,30-45g/Frontal |
| ITEMS/PACKAGE | 4pcs Bundles & 1pc Closure |
| HAIR TYPE | Malaysian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair, No Tangle, No Shedding |
| DYED/RESTYLED | Yes |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm, Except For Weekends&Holidays |
| DELIVERY TIME | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels, Tags, Closure, Wig, Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 30 Days No Reason Return&?Exchange,?with?Hair?not?be?Used |









