🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
HomeStore
Brazilian Hair Body Wave 4 Bundles With 13X4 Lace Frontal 8A Grade Natural Color Hair Weaves
Brazilian Hair Body Wave 4 Bundles With 13X4 Lace Frontal 8A Grade Natural Color Hair Weaves
| PRODUCT NAME | Cynosure Brazilian Body Wave 4 Bundles With Lace Frontal human hair bundles with 13x4 frontal |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Body Wave |
| HAIR LENGTH | Bundles 14-28inch;Frontal 12-20 Inch ,Can Choose Any Mixed Length |
| HAIR WEIGHT | 100±5g/Bundle,30-45g/Frontal (according to frontal length) |
| ITEMS/PACKAGE | 4pcs Bundles & 1pc Frontal |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair,Peruvian Hair,Malaysian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached,Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm,Except For Weekends&Holidays |
| DELIVERY TIME | Normal By Fedex/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels,Tags,Closure,Wig Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 30 Days No Reason Return |
Select Length/inch
Select Part Design
From $98.63
Original: $281.80
-65%Brazilian Hair Body Wave 4 Bundles With 13X4 Lace Frontal 8A Grade Natural Color Hair Weaves—
$281.80
$98.63




Description
| PRODUCT NAME | Cynosure Brazilian Body Wave 4 Bundles With Lace Frontal human hair bundles with 13x4 frontal |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Body Wave |
| HAIR LENGTH | Bundles 14-28inch;Frontal 12-20 Inch ,Can Choose Any Mixed Length |
| HAIR WEIGHT | 100±5g/Bundle,30-45g/Frontal (according to frontal length) |
| ITEMS/PACKAGE | 4pcs Bundles & 1pc Frontal |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair,Peruvian Hair,Malaysian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached,Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm,Except For Weekends&Holidays |
| DELIVERY TIME | Normal By Fedex/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels,Tags,Closure,Wig Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 30 Days No Reason Return |









