🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
HomeStore
Brazilian Straight Hair 4 Bundles With 13X4 Lace Frontal 10A Grade Natural Color Hair Weaves
Brazilian Straight Hair 4 Bundles With 13X4 Lace Frontal 10A Grade Natural Color Hair Weaves
| PRODUCT NAME | Cynosure Straight Hair 4 Bundles With Lace Frontal Brazilian Hair Bundles With 13x4 Lace Closure Frontal |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Straight Hair |
| HAIR LENGTH | Bundles 10-28inch;Frontal 10-20 Inch ,Can Choose Any Mixed Length |
| HIAR WEIGHT | 100g/Bundle,30-45g/Frontal(according to frontal length) |
| ITEMS/PACKAGE | 4pcs Bundles & 1pc Frontal |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair,Peruvian Hair,Malaysian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached,Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm,Except For Weekends&Holidays |
| DELIEVERY TIME | Normal By Fedex/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels,Tags,Closure,Wig Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 15 Days No Reason Return |
Select Length/inch
Select Part Design
From $98.63
Original: $281.80
-65%Brazilian Straight Hair 4 Bundles With 13X4 Lace Frontal 10A Grade Natural Color Hair Weaves—
$281.80
$98.63





Description
| PRODUCT NAME | Cynosure Straight Hair 4 Bundles With Lace Frontal Brazilian Hair Bundles With 13x4 Lace Closure Frontal |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Straight Hair |
| HAIR LENGTH | Bundles 10-28inch;Frontal 10-20 Inch ,Can Choose Any Mixed Length |
| HIAR WEIGHT | 100g/Bundle,30-45g/Frontal(according to frontal length) |
| ITEMS/PACKAGE | 4pcs Bundles & 1pc Frontal |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair,Peruvian Hair,Malaysian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached,Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm,Except For Weekends&Holidays |
| DELIEVERY TIME | Normal By Fedex/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels,Tags,Closure,Wig Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 15 Days No Reason Return |









