🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Brazilian Water Wave Hair 3 Bundles With 13X4 Lace Frontal 100% Virgin Human Hair Weave
| PRODUCT NAME | Cynosure Brazilian Water Wave 13*4 Lace Frontal Closure With 3 Bundles Virgin Human Hair |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Water Wave |
| HAIR LENGTH | Bundles 10-28inch;Frontal 10-20 Inch ,Can Choose Any Mixed Length |
| HAIR WEIGHT | 100±5g/Bundle,45-85g/Frontal(according to frontal length) |
| ITEMS/PACKAGE | 3pcs Bundles & 1pc Frontal |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached, Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirmation, Except For Weekends & Holidays |
| DELIVERY TIME | Normal By FedEx/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized (Labels, Tags, Closure, Wig Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 30 Days No Reason Return |
Select Bundles Length/inch
Select Lace Frontal Length/inch
From $72.88
Original: $208.23
-65%Brazilian Water Wave Hair 3 Bundles With 13X4 Lace Frontal 100% Virgin Human Hair Weave—
$208.23
$72.88





Description
| PRODUCT NAME | Cynosure Brazilian Water Wave 13*4 Lace Frontal Closure With 3 Bundles Virgin Human Hair |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Water Wave |
| HAIR LENGTH | Bundles 10-28inch;Frontal 10-20 Inch ,Can Choose Any Mixed Length |
| HAIR WEIGHT | 100±5g/Bundle,45-85g/Frontal(according to frontal length) |
| ITEMS/PACKAGE | 3pcs Bundles & 1pc Frontal |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached, Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirmation, Except For Weekends & Holidays |
| DELIVERY TIME | Normal By FedEx/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized (Labels, Tags, Closure, Wig Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 30 Days No Reason Return |











