Brazilian Hair 3 Bundles With 13x4 HD Transprent Lace Frontal Loose Deep Wave 100% Unprocessed Virgin Human Hair
Brazilian Hair 3 Bundles With 13x4 HD Transprent Lace Frontal Loose Deep Wave 100% Unprocessed Virgin Human Hair
| PRODUCT NAME | Brazilian Loose Deep Wave Hair 3 Bundles With 13x4 HD Transparent Lace Frontal |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Loose Deep Wave Hair |
| HAIR LENGTH | Bundles 14-28inch; Frontal 12-20 Inch, Can Choose Any Mixed Length |
| HAIR WEIGHT | 100±5g/Bundle,50-85g/Frontal |
| ITEMS/PACKAGE | 3pcs Bundles & 1pc Frontal |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Human Hair, No Tangle, No Shedding |
| DYED/RESTYLED | Yes |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm, Except For Weekends & Holidays |
| DELIVERY TIME | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels, Tags, Closure, Wig, Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 30 Days No Reason Return & Exchange, with Hair not be Used |
Original: $208.23
-65%$208.23
$72.88








Description
| PRODUCT NAME | Brazilian Loose Deep Wave Hair 3 Bundles With 13x4 HD Transparent Lace Frontal |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Loose Deep Wave Hair |
| HAIR LENGTH | Bundles 14-28inch; Frontal 12-20 Inch, Can Choose Any Mixed Length |
| HAIR WEIGHT | 100±5g/Bundle,50-85g/Frontal |
| ITEMS/PACKAGE | 3pcs Bundles & 1pc Frontal |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Human Hair, No Tangle, No Shedding |
| DYED/RESTYLED | Yes |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm, Except For Weekends & Holidays |
| DELIVERY TIME | 3-5 Working Days Fast Free Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels, Tags, Closure, Wig, Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 30 Days No Reason Return & Exchange, with Hair not be Used |











