Brazilian Virgin Hair Body Wave 3 Bundles With 13x4 Ear to Ear Lace Frontal 10 Grade Unprocessed Virgin Hair
Brazilian Virgin Hair Body Wave 3 Bundles With 13x4 Ear to Ear Lace Frontal 10 Grade Unprocessed Virgin Hair
| PRODUCT NAME | Cynosure Brazilian Virgin Body Wave Hair 3 Bundles With 13X4 Lace Frontal Hair Closure |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Body Wave |
| HAIR LENGTH | Bundles 10-28inch;Frontal 10-20 Inch ,Can Choose Any Mixed Length |
| HAIR WEIGHT | 100±5g/Bundle, 30-45g/Frontal (according to frontal length) |
| ITEMS/PACKAGE | 3pcs Bundles & 1pc Frontal |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached, Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirmation, Except For Weekends & Holidays |
| DELIVERY TIME | Normal By FedEx/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels, Tags, Closure, Wig Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 30 Days No Reason Return |
Original: $199.34
-65%$199.34
$69.77





Description
| PRODUCT NAME | Cynosure Brazilian Virgin Body Wave Hair 3 Bundles With 13X4 Lace Frontal Hair Closure |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Body Wave |
| HAIR LENGTH | Bundles 10-28inch;Frontal 10-20 Inch ,Can Choose Any Mixed Length |
| HAIR WEIGHT | 100±5g/Bundle, 30-45g/Frontal (according to frontal length) |
| ITEMS/PACKAGE | 3pcs Bundles & 1pc Frontal |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached, Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirmation, Except For Weekends & Holidays |
| DELIVERY TIME | Normal By FedEx/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels, Tags, Closure, Wig Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 30 Days No Reason Return |











