🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Loose Wave Hair 4 Bundles With 4*4 Lace Closure Unprocessed Peruvian Human Hair Weave
| PRODUCT NAME | Cynosure Brazilian Loose Wave 4 Bundles With Lace Closure Remy Human Hair |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Loose Wave |
| HAIR LENGTH | Bundles 12-28inch;Closures 12-20 Inch ,Can Choose Any Mixed Length |
| HIAR WEIGHT | 100g/Bundle,30-45g/Closure(according to closure length) |
| ITEMS/PACKAGE | 4pcs Bundles & 1pc Closure |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair,Peruvian Hair,Malaysian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached,Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm,Except For Weekends&Holidays |
| DELIEVERY TIME | Normal By Fedex/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels,Tags,Closure,Wig Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 15 Days No Reason Return |
Select Length/inch
Select Part Design
From $91.54
Original: $261.54
-65%Loose Wave Hair 4 Bundles With 4*4 Lace Closure Unprocessed Peruvian Human Hair Weave—
$261.54
$91.54






Description
| PRODUCT NAME | Cynosure Brazilian Loose Wave 4 Bundles With Lace Closure Remy Human Hair |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Loose Wave |
| HAIR LENGTH | Bundles 12-28inch;Closures 12-20 Inch ,Can Choose Any Mixed Length |
| HIAR WEIGHT | 100g/Bundle,30-45g/Closure(according to closure length) |
| ITEMS/PACKAGE | 4pcs Bundles & 1pc Closure |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair,Peruvian Hair,Malaysian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached,Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm,Except For Weekends&Holidays |
| DELIEVERY TIME | Normal By Fedex/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels,Tags,Closure,Wig Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 15 Days No Reason Return |









