Loose Deep Wave Brazilian Virgin Hair 3 Bundles With Lace Closure Free Part Human Hair Extensions
Loose Deep Wave Brazilian Virgin Hair 3 Bundles With Lace Closure Free Part Human Hair Extensions
| PRODUCT NAME | Brazilian Loose Deep Wave 3 Bundles With Closure Virgin Human Hair |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Color |
| HAIR TEXTURE | Loose Deep Wave |
| HAIR LENGTH | Bundles 12-28inch;Closure 12-20 Inch ,Can Choose Any Mixed Length |
| HAIR WEIGHT | 100±5g/Bundle,30-45g/Closure(according to closure length) |
| ITEMS/PACKAGE | 3pcs Bundles & 1pc Closure |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair, Peruvian Hair, Malaysian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached, Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm, Except For Weekends&Holidays |
| DELIVERY TIME | Normal By UPS/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels, Tags, Closure, Wig, Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 15 Days No Reason Return |
Original: $167.62
-65%$167.62
$58.67






Description
| PRODUCT NAME | Brazilian Loose Deep Wave 3 Bundles With Closure Virgin Human Hair |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Color |
| HAIR TEXTURE | Loose Deep Wave |
| HAIR LENGTH | Bundles 12-28inch;Closure 12-20 Inch ,Can Choose Any Mixed Length |
| HAIR WEIGHT | 100±5g/Bundle,30-45g/Closure(according to closure length) |
| ITEMS/PACKAGE | 3pcs Bundles & 1pc Closure |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair, Peruvian Hair, Malaysian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached, Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm, Except For Weekends&Holidays |
| DELIVERY TIME | Normal By UPS/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels, Tags, Closure, Wig, Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 15 Days No Reason Return |





















