🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Brazilian Straight Virgin Hair 1 Bundles Deal Hair Weaves
| PRODUCT NAME | Cynosure Brazilian Straight Virgin Hair 1 Bundles Deal Double Weft |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Straight Hair |
| HAIR LENGTH | Bundles 10-28inches,Can Choose Any Mixed Length |
| HAIR WEIGHT | 100±5g/Bundle |
| ITEMS/PACKAGE | I Piece Only |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair,Peruvian Hair,Malaysian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Human Hair,No Tangle,No Shedding |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached,Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm,Except For Weekends&Holidays |
| DELIVERY TIME | Fast Free Shipping By Fedex/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels,Tags,Closure,Wig Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 30 Days No Reason Return |
Select Length/inch
From $30.19
Original: $86.27
-65%Brazilian Straight Virgin Hair 1 Bundles Deal Hair Weaves—
$86.27
$30.19





Description
| PRODUCT NAME | Cynosure Brazilian Straight Virgin Hair 1 Bundles Deal Double Weft |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Straight Hair |
| HAIR LENGTH | Bundles 10-28inches,Can Choose Any Mixed Length |
| HAIR WEIGHT | 100±5g/Bundle |
| ITEMS/PACKAGE | I Piece Only |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair,Peruvian Hair,Malaysian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Human Hair,No Tangle,No Shedding |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached,Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm,Except For Weekends&Holidays |
| DELIVERY TIME | Fast Free Shipping By Fedex/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels,Tags,Closure,Wig Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 30 Days No Reason Return |







