Brazilian Loose Wave Human Hair 4 Bundles 10A High Quality Natural Black Color Unprocessed Virgin Hair Weave
Brazilian Loose Wave Human Hair 4 Bundles 10A High Quality Natural Black Color Unprocessed Virgin Hair Weave
| PRODUCT NAME | Loose Wave Hair 4 Bundles Brazilian Loose Wave Remy Human Hair |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Loose Wave Hair |
| HAIR LENGTH | 12-28inch;Can Choose Any Mixed Length |
| HIAR WEIGHT | 100±5g/Bundle |
| ITEMS/PACKAGE | 4pcs Bundles |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair,Peruvian Hair,Malaysian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair,No Tangle,No Shedding |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached,Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm,Except For Weekends&Holidays |
| DELIEVERY TIME | Fast Free Shipping By Fedex/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels,Tags,Closure,Wig Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 30 Days No Reason Return |
Original: $171.57
-65%$171.57
$60.05






Description
| PRODUCT NAME | Loose Wave Hair 4 Bundles Brazilian Loose Wave Remy Human Hair |
|---|---|
| HAIR COLOR | Natural Black |
| HAIR TEXTURE | Loose Wave Hair |
| HAIR LENGTH | 12-28inch;Can Choose Any Mixed Length |
| HIAR WEIGHT | 100±5g/Bundle |
| ITEMS/PACKAGE | 4pcs Bundles |
| HAIR TYPE | Brazilian Hair,Peruvian Hair,Malaysian Hair |
| HAIR QUALITY | 10A High Quality 100% Remy Human Hair,No Tangle,No Shedding |
| DYED/RESTYLED | Can Be Dyed Or Bleached,Can Be Restyled |
| PROCESSING TIME | Usually Ship Order Within 24 Hours After Order Confirm,Except For Weekends&Holidays |
| DELIEVERY TIME | Fast Free Shipping By Fedex/DHL/TNT,3-5 Working Days After Shipping |
| SERVICE | Wholesale/Drop Shipping/Customized(Labels,Tags,Closure,Wig Etc.) |
| RETURN POLICY | Accept 30 Days No Reason Return |













